Oferta domów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domów  przygotowaną przez najlepszych polskich architektów z biura "DOMY Z WIZJĄ"

Jak budujemy?

Projekty  biura " DOMY Z WIZJĄ" nasza firma realizuje  metodą prefabrykacji, co pozwala na szybką, precyzyjną i kompleksową realizację

Realizacje

Curabitur eu lorem ac lacus laoreet auctor. Fusce vitae orci nec velit ornare rhoncus ut tempus est. Mauris eu augue lorem

Budownictwo energooszczędne

Gdańsk

Jak budujemy?

Nasza firma wypracowała unikatowy system budowy domów jednorodzinnych, który optymalizuje czas  wykonania naszych budynków i gwarantuje wysoką jakość. 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Witamy na naszej stronie internetowej! Mogą tu Państwo zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą szybkiej budowy domów pod klucz. Zajmujemy się budową energooszczędnych domów z keramzytu. Zastosowanie nowatorskich technologii pozwala na budowę domu w 100 dni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy domów prefabrykowanych oraz płyt fundamentowych. Wychodząc naprzeciw najnowocześniejszym trendom w budownictwie oraz potrzebom naszych Klientów, oferujemy budowę domów z keramzytu. Ich wyróżnikiem jest wysoka termoizolacyjność, dzięki czemu ściany wymagają mniejszych nakładów na izolację.

Domy z keramzytu optymalnie zatrzymują ciepło, nie doprowadzając do jego zbytniej kumulacji, ani do powstania wilgoci. Natomiast latem keramzyt skutecznie chroni przed nadmiernym ciepłem. Domy z keramzytu wyróżniają się również większą odpornością ogniową i są bardziej wyciszone. Wszyscy zainteresowani zdrowym, ekologicznym i ciepłym budownictwem z pewnością docenią walory naszych energooszczędnych domów. Wszystkie osoby zainteresowane ekologicznym i ciepłym budownictwem, z pewnością dobrze poczują się w naszych energooszczędnych domach z keramzytu.

Domy na sprzedaż Trójmiasto

Domy nad morzem

Naszą oferta domów przygotowaliśmy z myślą o klientach, którzy potrzebują spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. 

Wybierając naszą firmę otrzymujesz gwarancję ceny oraz kompleksowego produktu -Twojego wymarzonego domu. Realizacje

Nasze biura

Główna siedziba

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia
WARSZAWA
ul. Olimpijska
81-538 WARSZAWA
SZCZECIN
ul. Olimpijska
81-538 Gdynia
BYTOM
ul. Olimpijska
81-538 WARSZAWA
OŚWIĘCIM
ul. Olimpijska
81-538 Gdynia

Atrakcyjne Domy © Projekt i wykonanie MPPROFIT.PL