O nas

Witamy na naszej stronie internetowej! Mogą tu Państwo zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą szybkiej budowy domów pod kluczZajmujemy się budową energooszczędnych domów z keramzytu. Zastosowanie nowatorskich technologii pozwala na budowę domu w 100 dniPosiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie  budowy domów prefabrykowanych oraz płyt fundamentowych.

Wychodząc naprzeciw najnowocześniejszym trendom w budownictwie oraz potrzebom naszych Klientów, oferujemy budowę domów z keramzytu. Ich wyróżnikiem jest wysoka termoizolacyjność, dzięki czemu ściany wymagają mniejszych nakładów na izolację. Domy z keramzytu optymalnie zatrzymują ciepło, nie doprowadzając do jego zbytniej kumulacji, ani do powstania wilgoci. Natomiast latem keramzyt skutecznie chroni przed nadmiernym ciepłem. Domy z keramzytu wyróżniają się również większą odpornością ogniową i są bardziej wyciszone.  Wszyscy zainteresowani zdrowym, ekologicznym i ciepłym budownictwem z pewnością docenią  walory naszych energooszczędnych domów.

Wszystkie osoby zainteresowane ekologicznym i ciepłym budownictwem, z pewnością dobrze poczują się w naszych energooszczędnych domach z keramzytu.