Masz pytania? Zadzwoń

609 673 997

Projekt
Ekonomiczny 1 + opcja/antresola i pokój

125 m2
pow. podłóg razem: ~ 125 m2
parter: ~ 95 m2
poddasze: ~ 30 m2
pow. zabudowy: 124 m2
wys. w kalenicy: 6,81 m
kąt nach. dachu: 35°
pow. dachu: 155,7 m2

Technologia budowy

ściany: keramzytobeton + styropian
elewacja: tynk silikatowo-silikonowy
stropy: drewniane
dach: blachodachówka
koszt wykonania: od 259990,00 zł netto + 8% VAT
cena za metr: od 1999,92 zł netto + 8% VAT
Zapytaj o projekt

To wyjątkowo ekonomiczny mały parterowy dom charakteryzujący się niskim kosztem budowy oraz użytkowania. Projekt jest przeznaczony dla rodziny 2-3 osobowej, która przy wyborze projektu kieruje się głównie niskim kosztem realizacji oraz eksploatacji.  Projekt jest dowodem na to, że minimalizm nie musi oznaczać banalności. Mimo prostej podłużnej formy  dzięki właściwym proporcjom, wysokiemu otwartemu wnętrzu oraz detalom elewacyjnym dom prezentuje się atrakcyjnie i oryginalnie. „Ekonomiczny 1” to projekt energooszczędny posiadający w standardzie instalację wentylacji mechanicznej oraz na wszystkich przegrodach izolacje termiczną odpowiadającą wymogom warunków technicznych na 2021r.
Zalety projektu:
• mały parterowy dom tani w budowie i eksploatacji
• projekt energooszczędny
• niewielka szerokość budynku umożliwiająca lokalizację na wąskich działkach
• prosta konstrukcja uwzględniająca drewniane stropy
• czytelny i prosty układ funkcjonalny
• nowoczesne, dwupoziomowe otwarte wnętrze części dziennej doświetlone dużymi oknami
• zamknięta strefa sypialni głównej z aneksem do pracy i garderobą
• duża kuchnia z wyspą i spiżarnią
• prosta, uniwersalna forma pasująca do każdego otoczenia

Wersja podstawowa

Lustrzane odbicie

Wersja podstawowa

Lustrzane odbicie

 

WENTYLACJA MECHANICZNA Z REKUPERATOREM

Projekt wykonawczy instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w standardzie. Zawiera dokładny przebieg tras przewodów wraz z zestawieniem i opisem wszystkich elementów. Jeśli na etapie adaptacji zamierzasz dokonać istotnych zmian funkcjonalnych w swoim domu np. zmianę układu pomieszczeń ten projekt instalacji będzie wymagał korekty stosownie do wprowadzonych modyfikacji.

INSTALACJE INTELIGENTNE

Projekt systemu inteligentnego domu DEIMIC ONE. Zawiera dokładny schemat i wytyczne dot. przewodów wraz z zestawieniem elementów potrzebnych do instalacji systemu inteligentnego domu DEIMIC ONE. Każdy projekt przygotowany jest w wersji całościowego zarządzania wszystkimi instalacjami oraz elementami wyposażenia z poziomu systemu i aplikacji sterującej DEIMIC Smart Home. Przy zakupie projektu w serwisie „Domy z Wizją” klienci otrzymują 7% rabatu na system inteligentnego domu DEIMIC ONE. W przypadku zmiany projektu na etapie adaptacji, większość wytycznych dot. okablowania nie wymaga znaczących modyfikacji. 

POMPA CIEPŁA GRUNTOWA + OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Projekt instalacji pompy ciepła wykorzystujący urządzenie typu solanka–woda z kolektorem głębinowym zasilające ogrzewanie podłogowe. Instalacja tego typu wymaga wykonania badań gruntowych oraz odwiertów głębinowych. Przed zamówieniem sprawdź możliwość montażu takiej instalacji na posiadanej działce. W tym opracowaniu ogrzewanie podłogowe jest przewidziane głównie na parterze oraz pomieszczeniach sanitarnych piętra lub poddasza.

KOMINEK Z PŁASZCZEM WODNYM

Projekt instalacji kominka z płaszczem wodnym współpracującym w układzie automatycznym z kondensacyjnym kotłem gazowym lub pompą ciepła. Standardowo kominek zasila tradycyjne grzejniki. Zamawiając projekt kominka łacznie z opracowaniem ogrzewania podłogowego lub  pompą ciepła, projekt kominka będzie uwzględniał współpracę z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Projekt ogrzewania podłogowego współpracującego z kondensacyjnym kotłem gazowym. W tym opracowaniu instalacja ogrzewania podłogowego obejmuje strefę parteru, natomiast na piętrze lub poddaszu jest uwzględniona jedynie w pomieszczeniach sanitarnych. Ze wzwględu na dużą bezwładność ogrzewania podłogowego w sypialniach są przewidziane grzejniki ścienne.

ostatnie realizacje

GĄDNO

PROMIENKO

NADARZYN

Atrakcyjne Domy © Projekt i wykonanie MPPROFIT.PL