Jeżeli nie mają Państwo projektu lub istnieje potrzeba przeprojektowania/adaptacji już wybranego to zapraszamy do współpracy. Prowadzimy klienta od A do Z, ograniczając konieczność zaangażowania do minimum tak, aby nie musieli Państwo “edukować się” we własnym zakresie, tylko skorzystali z naszego bogatego doświadczenia.

Doradzamy

Wiele projektów, pomimo swojego uroku jest drogich w budowie. Koszta budowy podane na stronach biur projektowych zazwyczaj są znacznie zaniżone czy też obliczane na podstawie starych stawek, które ciągle ulegają zmianie. Firma atrakcyjne domy nie tylko buduje, ale również doradza na etapie projektowania, aby spełnić marzenie o wymarzonym domu za optymalną cenę. Korzystając z wieloletniego doświadczenia potrafimy za pomocą kilku wbrew pozorom kosmetycznym zmianom obniżyć koszty budynku, a zarazem sprawić, że budynek będzie bardziej energooszczędny, co przełoży się na znaczne oszczędności w przyszłości.

Projektujemy

Nasz architekt Krzysztof Nowak od ponad 20 lat zajmuje się technologią Velox, tworzy przemyślane projekty. Tworzy projekt z myślą o systemie budowy Velox tak, aby budynek był ciepły i energooszczędny. Swoją precyzyjnością i szybkością kontaktu nieraz zaskoczył pozytywnie niejednego klienta. Koszt zaprojektowanego przez niego budynku to 55 zł/mkw.

Masz pytania? Chętnie odpowiem